banner
threelines

Informačné technológie

Kurz IMDS (International Material Data System)

Kurz organizuje PRIEMYSELNÁ AKADÉMIA / Termín jún 2019 / Cena 285€ bez DPH

IMDS (Medzinárodný systém pre správu dát o materiáloch) využíva internetové technológie, ktoré umožňujú automobilovým výrobcom a ich dodávateľom štandardizovaný prenos dát v celom dodávateľskom reťazci a po celom svete. 

Majú Vaši zamestnanci problémy pri práci s IMDS databázou? Nemajú s týmto systémom dostatok skúseností? Zaberá im práca v systéme zbytočné množstvo času? Pokiaľ ste odpovedali aspoň na jednu z týchto otázok kladne, tak sme tu práve pre Vás!

Právo a IT

Kurz organizuje MVA manažérska vzdelávacia akadémia / Termín jún 2019 / Cena 299€ bez DPH; pre členov ALUMNI Klubu:269€ bez DPH

Majú Vaši zamestnanci pri vytváraní firemného softvéru autorské práva naň? Akým právom sa riadiť pri vytváraní zmluvy o poskutnutí služieb s firmou z Nemecka? Kto má aké právo na firemnú databázu? Aké druhy licencií poznáme? Aký je rozdiel medzi zmluvou o dielo, licenčnou zmluvou a zmluvou o poskutnutí služby? Môže firma monitorovať emaily zamestnancov? Odpovede na tieto a ďalšie otázky sa dozviete na školení so špičkovým odborníkom.